Львів'янин ударив ножем свого старшого брата: чоловіка затримали
Поранений перебуває у реанімації
У Львові правоохоронці затримали чоловіка, який поранив ножем старшого брата. За скоєне 36-річному львів'янину загрожує покарання до восьми років за ґратами. Потерпілий зараз перебуває у реанімації. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
«Повідомлення про пацієнта, доставленого до однієї з львівських лікарень з діагнозом «проникаюче поранення грудної клітини», надійшло у поліцію 13 серпня. До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших підрозділів відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2», - йдеться у повідомленні.
Поранений – 46-річний львів’янин.
Поліція встановила, що цього ж дня близько 16.00 між пораненим та його рідним братом віком 36 років виник конфлікт, під час якого молодший брат завдав старшому удару кухонним ножем в ділянку грудей, спричинивши тяжке тілесне ушкодження.
Зловмисник затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Раніше повідомляли: на Львівщині затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство односельчанина
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі