На Волині жінка до смерті закатувала собаку (ФОТО)
Тварину знайшли в страшному стані
У Ковелі жінка закатувала до смерті свого собаку за те, що та вкусила її. Про це повідомили місцеві жителі «Волинським новинам»
У Ковелі на провулку Гагаріна місцева жителька помітила собаку, який був прив’язаний за задні лапи до балкону будинку на першому поверсі. Крім того, тіло пса теж було перев’язане. Німецька вівчарка була знерухомлена, а на голові виднілась кров.
Ще 29 жовтня на місце події викликали патрульну поліцію, яка провела бесіду з власницею тварини. Проте жінка собаку не звільнила і лише через кілька днів, після виклику вже слідчо-оперативної групи, тварину забрали небайдужі мешканці. Попри всі намагання врятувати собаку, 2 листопада вона померла.
«У тварини були відмерлі задні лапи, холодні та почорнілі, з вух йшла кров, були вибиті зуби. Третього листопада буде розтин. Але й так зрозуміло, що тварина піддавалась постійному катуванню. Численні шрами тому явне свідчення», – розповідають місцеві жителі.
Журналісти звернулися за коментарем до ковельської групи Kovel.animals, яка опублікувала світлини та слідкує за справою. Як повідомили у групі, пес нібито вкусив співмешканця господарки, тому вони його зв’язали, побили і залишили помирати. Сусіди викликали поліцію. Правоохоронцям передали записи розмови, в яких сусіди просять звільнити тварину, однак власниця каже, що її все влаштовує, і нехай він помирає.
У пресслужбі ГУНП у Волинській області зазначили, що наразі слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 299 Кримінального кодексу України. Йдеться про жорстоке поводження з тваринами. Особа, яка скоїла це, – власниця собаки.
Читайте також: поліцейські розпочали кримінальне провадження відносно мешканця столиці (ФОТО)
Зараз триває слідство, призначено низку експертиз. Вирішуватиметься питання про оголошення підозри жінці.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі