Повнолітні сини міського голови Львова не отримали повістки, - ЗМІ (ФОТО)

Перебувають за межами України

Фото з відкритих джерел, ілюстративне

Повнолітні сини міського голови Львова Андрія Садового призовного віку під час війни в Україні перебувають за кордоном. Натомість троє менших дітей чиновника, скоріше за все, залишилисьна території держави. Про це пише Четверта студія,  з посиланням на “Новини.Live”.

В соціальних мережах мжна побачити, що 21-річний Іван-Павло Садовий закінчив бізнес-школу в Британії та вже працює там маркетологом.

Він подав заявку на стажування в Каліфорнії, а влітку був у таборі у Швеції.

Зауважимо, що торік міський голова зазначав, що його старший син стоїть на обліку у військкоматі та навчається, а коли в ЗВО буде кафедра військового вишколу — отримає спеціалізацію й піде служити.

Минулоріч Андрій Садовий заявляв, що після початку повномасштабного вторгнення його дружина та п’ятеро дітей не стали виїжджати за кордон. Він також уточнив, що його діти навчаються у Львові.

Окрім Івана, 19-річний Тадей-Лука Садовий теж публікує в Instagram фото і відео з-за кордону, зокрема з Нідерландів та Данії.

Зауважимо, що на території України встановлені такі граничні вікові обмеження для військової служби:

  • Для військовослужбовців рядового, молодшого сержантського і старшинського складу на контрактній службі граничний вік становить 45 років.
  • Для військовослужбовців старшого сержантського і старшинського складу, які також перебувають на контракті, віковий ліміт — 50 років.
  • Військовослужбовці вищого сержантського і старшинського складу, які проходять службу за контрактом, можуть залишатися на службі до 55 років.
  • Для військовослужбовців молодшого офіцерського складу граничний вік становить 45 років.
  • Військовослужбовці старшого офіцерського складу, такі як майори (капітани 3 рангу) і підполковники (капітани 2 рангу), можуть служити до 50 років, а полковники (капітани 1 рангу) — до 55 років.
  • Військовослужбовці вищого офіцерського складу мають можливість служити до 60 років.
  • У період особливих обставин, коли військова служба вимагається від осіб рядового, сержантського і старшинського складу, а також молодшого і старшого офіцерського складу, граничний вік збільшується до 60 років, а для вищого офіцерського складу — до 65 років.

Кого можуть мобілізувати

  • придатних та обмежено придатних чоловіків віком від 27 до 60 років, якщо вони мають чи не мають військового досвіду;
  • придатних та обмежено придатних чоловіків від 18 до 27 років, якщо вони вже проходили строкову службу й проходять військову службу в запасі або резерві;
  • призовників від 18 до 27 років, які не проходили строкову службу — вони можуть тільки добровільно підписати контракт із ЗСУ, мобілізувати примусово їх ніхто не може.
  • Придатні до військової служби чоловіки можуть отримати повістки на вулицях, вдома, на роботі та у громадських місцях.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена