На Львівщині суд повернув у державну власність озеро біля комплексу Edem Resort Ігоря Кривецького
Екснардеп незаконно привласнив озеро
Північний апеляційний господарський суд зобов’язав компанію Ігоря Кривецького “Узлісся” повернути у державну власність земельну ділянку з озером у селі Стрілки, де розташований його відпочинковий комплекс Edem Resort Medical & SPA.
У пресцентрі суду LVIV.MEDIA підтвердили інформацію.
Справа тривала три роки.
“Постановою Північного апеляційного господарського суду від 08.11.2023 апеляційну скаргу ТзОВ «Узлісся» залишено без задоволення, рішення Господарського суду міста Києва від 01.03.2023 у справі № 910/9933/20 залишено без змін”, — йдеться у постанові суду.
Раніше прокуратура оскаржувала незаконну приватизацію озера і у 2021 році. Проте, суд розглянувши позов, не повернув озеро державі, а розпорядження ЛОДА про продаж ділянки з озером визнали законним, це рішення підтвердив і Північний апеляційний господарський суд.
У 2022 році Касаційний господарський суд скасував поереднє рішення судів та відправив справу на новий розгляд у Господарський суд Києва. Компанія зрештою, програла.
Читайте також: Ще одній категорії українців надано відстрочку від мобілізації
Озеро буде повернене у державну власність, а розпорядження голови ЛОДА та договір купівлі-продажу визнано недійсними.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі