У ДТП на Львівщині травмувалися водій та пасажирка мотоцикла
У ДТП відбулося зіткнення мотоцикла Yamaha FZ 8 Sa та автомобіля Dodge Journey
Вчора, 11 липня, близько 20.15, у селі Давидів Львівського району Львівської області сталася ДТП. Про це інформує поліція Львівщини.
У ДТП відбулося зіткнення мотоцикла Yamaha FZ 8 Sa, яким керував 31-річний житель Івано-Франківської області, та автомобіля Dodge Journey під керуванням 41-річного львів’янина.
У результаті ДТП водій мотоцикла та його пасажирка, 26-річна львів’янка, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.
Слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові покарали водія, який вирішив "проскочити" залізничний переїзд на заборонний сигнал
Водій автівки Dacia Logan проїхав залізничний переїзд, коли там горів червоний сигнал світлофора та почав опускатися шлагбаум
Опубліковано відео моменту ДТП за участі мотоцикліста на Львівщині
Сталася автопригода за участі з мотоциклістом у Сороках-Львівських біля Львова
У понеділок Львівщина попрощається з воїном Іваном Слоцьким
Передчасно відійшов у вічність військовослужбовець Слоцький Іван Іванович, 1993 р.н.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У місті на Львівщині встановлюють камери автоматичної фіксації швидкості
- Під час проходження військової служби помер сержант зі Львівщини Володимир Перуцький
- Біля Львова у нічній ДТП загинув 23-річний мотоцикліст
- З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахують виплати
- Українську блогерку оштрафували на 5,3 млн грн
Коментарі