У Львові розшукують водія, який збив пішохода та втік з місця події (ФОТО)
Автомобіль на іноземній реєстрації
У Львові розшукується автомобіль «Skoda Octavia», іноземної реєстрації GLE LK31 та водій.
Зазначається, що кермувальник даного транспортного засобу 28.05.2023 близько 15.25 год. на площі Данила Галицького здійснив наїзд на пішохода та з місця пригоди зник.
Кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження транспортного засобу або особи водія, просимо повідомити на лінію «102» або за тел. 0987024101.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі