Завтра у Львові поховають загиблого Героя Олександра Подолюха: що відомо про нього (ФОТО)
Вічний спочинок воїн знайде на Личаківському кладовищі
У вівторок, 21 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Олександром Подолюхом, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Чин похорону Олександра Подолюха розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Олександр Подолюх (12.08.1971-13.11.2023). Уродженець міста Яворів Львівської області.
Навчався у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея Львівської області. У 1988 році вступив до Львівського державного сільськогосподарського інституту (сьогодні – Львівський національний університет природокористування), здобув освіту за спеціальністю «Агрономія». Згодом закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Англійська мова і література».
У 2014 році проходив військову службу у лавах прикордонників. Протягом свого життя змінив багато місць праці: обіймав посаду вчителя у Середній загальноосвітній школі №30, згодом працював у транспортній та охоронній сферах.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Проходив військову службу на території Волинської, Запорізької, Черкаської та Донецької областей. Протягом останнього періоду боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі військової частини А4640 на посаді командира взводу – старшого офіцера батареї.
У Олександра Подолюха залишилися батько, дружина, двоє доньок і брат.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі