Володимир Зеленський заявив, що операція на Курщині запобігла окупації української області
Операція вже виконала кілька завдань
Президент Володимир Зеленський заявив, що наступ українських військ на Курську область росії був «превентивним ударом», який дав змогу уникнути оточення частини Сумської області та окупації міста Суми. Про це пише УНІАН.
Операція на Курщині «складна», однак вона вже виконала кілька завдань. Одне з них — поповнення обмінного фонду, тоді як інше завдання — «превентивний удар», завдяки якому вдалося запобігти оточенню частини Сумщини та окупації обласного центру.
Крім того, ця операція покликана показати російському суспільству, що «для нього дорожче — окупація територій України чи захист свого населення».
«І я дуже радий, що все, про що я говорив партнерам, ми на практиці зараз це показали. Він досі думає, як утримати захоплені території і не думає, як правильно захищати своїх людей. Він бомбить зараз свої села. Просто браво», — сказав Зеленський.
Він заперечив, що мета наступу на Курщину — «розіграти карти» для переговорів.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
Коментарі