13-річний українець став переможцем чемпіонату Європи зі стрибків у воду (відео)

64595864-9615-4473-85aa-d10447976863

13-річний український спортсмен зі стрибків у воду Олексій Середа виграв чемпіонат Європи, який проходить у ці дні в Києві.

Про це повідомив Національний Олімпійський комітет україни, опублікувавши відео тріумфальної перемоги юного спортсмена.

[caption id=«attachment_140721» align=«alignnone» width=«529»] Фото: Олексій Середа, «УНІАН»[/caption]

Українець показав результат 488,85 бали у стрибках з десятиметрової вишки. До трійки призерів увійшли француз Бенжамен Оффре (474,90) і росіянин Руслан Терновий (445,25).

Олексій став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду.

Український спортсмен перевершив попередній рекорд, який належав британцеві Томасу Дейлі.

Останній виграв Євро–2008 у віці 13 років і 10 місяців. Середі зараз 13 років і 7 місяців. Усього в активі збірної України сім медалей — три золота, три срібла та одна бронза.

varta1.com.ua: Новини