14 українців, які постраждали у ДТП, перебувають у важкому стані

Аварія сталася в п’ятницю близько опівночі на автостраді А4 в Ярославському повіті, поруч із Кашице. Про це пише nowiny.pl.

“На даний час 29 людей перебувають під опікою лікарів, 14 з яких перебувають у важкому стані”, — сказала воєвода Підкарпаття Ева Леніарт під час суботньої прес-конференції в Жешуві.

Водій автобуса, рухаючись із Познані до міста Херсон, що на півдні України, з незрозумілих причин з’їхав з дороги, наїхав на захисні огородження, а потім з`їхав у кювет. Транспортний засіб перекинувся на бік.

11 постраждалих людей потрапили до лікарні в Перемишлі, наразі 4 вже виписані. У клініці в Ярославі перебуває 11 пацієнтів. Вночі 9 людей було перевезено до провінційної лікарні № 2 у Жешуві — 3 вже залишили заклад. У лікарні в Пшеворську є 3 постраждалі, в Любачуві — 4 (двоє залишили клініку), а один пацієнт — у Рудній Малій.

На місці аварії працювали 30 бригад пожежників, Добровольчої пожежної охорони та Державної пожежної служби — загалом, 112 рятувальників. В рятувальній оепарції взяли участь 19 медично-рятувальних бригад та 6 рятувальників польської медичної авіаційно-рятувальної HEMS Краків та вертоліт 3-ї пошуково-рятувальної групи ВПС з Кракова.

“Першими прибули підрозділи Державної пожежної служби з Ярослава та Добровольча пожежна частина Радимно разом із бригадами медичного порятунку. 4 людини самостійно встигли вийти з автобуса. Пожежники мали отримати доступ до ще 43 з використанням спеціалізованого обладнання. На місці було 5 бригад технічного рятування та кран-спеціаліст. Крім того, спеціалізована група безпілотників, оскільки ми маємо досвід подібної аварії 3 роки тому в Лещаві-Дольній, коли постраждалі люди розійшлися по району, — сказав Даніель Дриняк, заступник підкарпатського губернського командувача Державної пожежної служби.

“Поки рано говорити про причини аварії. Це буде предметом підготовчого провадження під наглядом прокуратури. Буде призначений експерт у галузі ДТП, який прокоментує технічний стан автобуса, а також інші обставини всієї події. Загалом близько 50 поліцейських взяли участь у заходах на автостраді. Багато з них були задіяні в рятувальній операції”, — повідомив інспектор Збігнев Сова, перший заступник коменданта провінційної поліції в Жешуві.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!