15 квітня - останній день зміни місця голосування на виборах Президента України (відео)

15 квітня — останній день зміни місця голосування на виборах Президента України (відео)

Вже 230 тисяч українців будуть голосувати не за пропискою. У понеділок, 15 квітня, останній день, коли можна змінити місце голосування на виборах президента України. Про це повідомили в ефірі “Сніданку з 1+1”

“Перед першим туром цим правом скористалися понад 300 тисяч людей і часу у них було майже три місяці. Перед другим туром був всього тиждень. І увесь цей час біля відділів ведення державного реєстру шикувалися чималі черги. Пікове навантаження лягло на суботу — лишень за цей день місце голосування змінило понад 44 тисячі людей”, — розповіли у студії.

Загалом, за даними державного реєстру виборців, на сьогодні тимчасово місця голосування змінили вже майже 230 тисяч громадян — найбільше у Києві та Київській області. Для того, щоб змінити місце голосування, потрібно мати з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Адвокат Лаврентій Царук розповів, що може стати умовою для зміни місця голосування. “Це довідка про постійне місце роботи чи навчання, завірений нотаріусом договір оренди житла чи документ на право власності, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Якщо ви кудись в’їжджаєте, навіть за кордон, то підтвердженням є квитки чи путівка в санаторій”, — сказав він.

Зазначається, що якщо ви таки не встигнете подати заяву сьогодні, у вас є три дні аби через суд змінити виборчу дільницю. Або ж поїхати і проголосувати за місцем реєстрації.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM