У Львові “зайчик” лякає жінок (Відео +18)

Опубліковано 26 Березня 2017 о 10:58

На вулицях Львова неодноразово помічено чоловіка, що публічно демонструє свої статеві органи, лякаючи цим жінок.

Перша очевидиця події повідомила Варті-1 про невідомого о 21:00, коли він був у магазині на вул.Замарстинівській:

“Ось таке … , зайшло нібито купити сигарети, але опісля того, як зайшов в магазин …”

Годиною пізніше, о 22:00, цей же чоловік діяв у центральній частині міста на вул. Медовій:

“Добрий вечір шановні!  Хочу розповісти Вам про ситуацію, яка сьогодні трапилася зі мною та мамою. Повертаючися з роботи додому і зайшовши в під’їзд на вул.Медова, за нами забіг молодий чоловік середньої статури із світлим волоссям, одягнений  у білі штани та куртку гірчичного кольору.
Все це трапилося приблизно біля дев’ятої вечора. Я спочатку подумала, що це грабіжник, але він розстібнув свої штани і дістав статеві органи та почав бігти за нами. Я на автоматі почала набирати нашу поліцію, почувши це він втік.”

Шановні Львів’яни, будьте обережні і при виявленні таких осіб просимо сповіщати поліцію!

За останній рік неодноразово у спільноті Варта-1 учасники повідомляють, що у місті з’являються вони – “ЗАЙЧИКИ” (так в народі їх називають). Переважно ці люди полюють на одиноких жінок, або дівчаток зранку та ввечері.

Як з ними боротися?

Очевидцям варто відразу повідомляти про інцидент у правоохоронні органи, які при затриманні складуть протокол за хуліганство. Те, що вони показують свої достоїнства – не означає, що вони такі сильні духом. Переважно – це психічно хворі люди. 

Де найчастіше полюбляють діяти “зайчики” у Львові?

По-перше, жінкам не варто ходити поодинці темними місцями, такими як: парки, віддалені вулиці, закинуті приміщення тощо. Помітити “людину – зайчика” на вулицях центральної частини міста практично неможливо, так як вони звикли діяти в тих місцях, де скупчення невеликої кількості людей і їх не можуть зловити. Також вони полюбляють бувати неподалік лікарень, навчальних закладів та гуртожитків, у яких мешкають студенти.

Відео Варта-1

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM