30 червня відбудеться відкриття відновленого футбольного поля на вул. Лаврівського,15-32

У Львові стартувала презентація зреалізованих проектів у рамках проекту «Громади в дії». Цього року у Львові буде презентовано 18 проектів у співфінансуванні з мешканцями. Зокрема, завтра, 30 червня, відбудеться відкриття відновленого футбольного поля на вул. Лаврівського,15-32. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Урочисті відбудуться 30 червня (у п’ятницю) о 19.00 год. за адресою вул. Лаврівського, 15-32.

«На прикладі стадіону на Білогорщі ми хочемо показати, що сьогодні відновлення спортивних комплексів може починатись з громади і ставати модним у нашому місті. Зараз наш стадіон має стандартні розміри 60 на 90 метрів з натуральним газоном. Наразі зроблено вже чимало: прийнято ухвалу ЛМР щодо призначення цієї ділянки під спортивний майданчик, проведеного підготовчі роботи для посіву газону та загороджено територію. Планується в найближчий час встановити систему поливу та освітлення території, змонтувати роздягальні та технічні споруди, відкрити дитячо-юнацькі секції для занять командними видами спорту», – зазначає активіст мікрогромади «Білогорща», Михайло Семко.

Нагадаємо: проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!