35 міських обранців виділили Ахметову ділянку у Львові. Результати голосування (ФОТО)

Сьогодні, 7 грудня, депутати Львівської міської ради погодили поділ земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності Львівської міської ради, передає кореспондент ІА Дивись.info.

За відповідне рішення проголосувало 35 міських обранців. Йдеться про 109 га, за поділ яких депутати відмовилися голосувати на одній з попередніх сесій.

Згідно пояснювальної записки, до ЛМР звернулися ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго» про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 109.1297 га, розташованої за межами населеного пункту с. Сороки-Львівські Пустомитівського р-ну Львівської обл., яка є у постійному користуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго» (форма власності комунальна) для будівництва об’єктів ТЕЦ-2.

На земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна (майновий комплекс), який перебуває у власності ПАТ «ДТЕК Західенерго».

При цьому представнику Сорок-Львівських не надали слово на сесіі.

Усі 18 депутатів від партії “Самопоміч” проголосували “за”, із БПП “Солідарність” – 7, із “Громадянської позиції” та “Народного контролю” – по 4 депутати. Мер Львова та секретар ЛМР також підтримали виділення землі.

фото результатів голосування: Форпост

 

 

Posted in Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...