Аеропорт «Львів» не відновлюватиме пасажирські перевезення

У вівторок Міжнародний аеропорт «Львів» повідомив про скасування авіарейсів. Про це повідомили у пресслужбі аеропорту, на сторінці у “Facebook”.

“Аеропорт 16 та 17 червня 2020 року не здійснює прийом та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні та міжнародні пасажирські перевезення, у зв’язку із продовженням на території Львівської області дії карантинних заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392.  Ми здійснюємо постійний моніторинг ситуації та сподіваємось на позитивні зміни та обставини, які дозволять прийняти рішення про прийом та відправлення повітряних суден найближчим часом. Будь-ласка, уважно стежте за розкладом рейсів та уточняйте інформацію у авіаперевізників”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що з понеділка, 15 червня, Україна мала відновити регулярні авіарейси за кордон.

Сьогодні скасував  усі рейси в зв’язку з продовженням карантину в Києві і столичний аеропорт.

“Міжнародний аеропорт “Київ” не обслуговує регулярні міжнародні пасажирські рейси до 03:00 год. за місцевим часом 17.06.2020 у зв’язку з продовженням дії карантину COVID-19 у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 392 від 20.05.2020 року.

Будь ласка, уважно стежте за розкладом рейсів і уточнюйте інформацію у представників авіакомпаній”, — йдеться у повідомленні Міжнародного аеропорту “Київ”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!