Бріджит Брінк назвала причину своєї раптової відставки

Брінк охарактеризувала дії Росії в Україні як "чисте зло", посилаючись зокрема на понад 150 000 формально зареєстрованих воєнних злочинів,

Американська дипломатка Бріджит Брінк, яка була послом США в Україні з травня 2022 по квітень 2025 року, пояснила свою раптову відставку незгодою із політикою президента Дональда Трампа щодо України і Росії. Про це вона написала в колонці для Detroit Free Press.

"На жаль, з початку роботи адміністрації Трампа політика полягала в тому, щоб чинити тиск на жертву, Україну, а не на агресора, Росію. Таким чином, я більше не могла сумлінно виконувати політику адміністрації та вважала своїм обов'язком піти у відставку", – написала вона.

Брінк додала, що не могла стояти осторонь, коли намагаються знищити демократичну країну, а дітей вбивають безкарно. Вона уточнила, що єдиний спосіб захистити інтереси США — це захищати демократичні країни та протистояти автократіям. 

"Мир за будь-яку ціну — це зовсім не мир, це умиротворення. І історія неодноразово вчила нас, що умиротворення не веде до безпеки, стабільності чи процвітання. Воно призводить до більшої війни та страждань", – написала екс-посол.

Брінк охарактеризувала дії Росії в Україні як "чисте зло", посилаючись зокрема на понад 150 000 формально зареєстрованих воєнних злочинів, включно із викраденням 20 000 українських дітей.

"Ми ніколи не бачили такого систематичного, такого поширеного та жахливого насильства в Європі з часів Другої світової війни. Якщо ми дозволимо Путіну силою змінити кордони, він не зупиниться на Україні. Якщо Путін досягне успіху, це надішле Китаю сигнали, які підірвуть баланс безпеки в Азії та в усьому світі. Це матиме глибокі наслідки для безпеки, захищеності та процвітання Америки", – додала Брінк.