Депутати вимагають не допустити маніпуляцій стосовно стадіону "Торпедо" (відео)

Сьогодні, 15 липня, депутати львівської міської ради Ігор Зінкевич, Сергій Івах та Віталій Свіщов записали відеозвернення до львів’ян з проханням підтримати їх у боротьбі проти маніпуліцій зі стадіоном «Торпедо». Нагадаємо, що 11 липня, на сесії ЛМР ухвалили викуп двох об’єктів об’єднали однією ухвалою, що як стверджують депутати є непрозорою маніпуляцією від влади. 

Відповідно депутати, які впродовж двох років опікувались долею стадіону просять, щоб питання продажу оформлялось окремою ухвалою, за яку можна проголосувати. Чесно, відверто, без маніпуляцій і без нав’язаних інших ухвал.

«Мусимо констатувати, що за роки нашої каденції, місто не повернуло собі жодного втраченого стадіону! І навіть зараз, коли є реальна можливість викупити стадіон »Торпедо«, міська влада замість того, щоб допомогти, вставляє палки в колеса», — зазначають депутати.



«Ну що ж, нехай це залишеться на совісті кожного депутата, керівників департаментів, управлінь та міського голови. А ми з громадою будемо й надалі пробивати стіну байдужості, безладу і самоуправства ЛМР!» — додають вони.

Коротка передісторія боротьби за стадіон у зверненнях: 

«Сьогодні на сесії ЛМР звернувся до міського голови Андрія Садового, секретаря ради Анатолія Забарила та голови комісії законності Юлії Гвоздович з проханням з’ясувати, чому виконавчі органи міськради саботують виконання ухвали про викуп стадіону «Торпедо». На запитання чому так стається, відповідь незмінна — нема вказівки міського голови! Нагадаю, що відповідно до ухвали, в п’ятиденний термін міська рада мала надіслати лист про викуп до банку »Львів". До сьогодні ніхто цього так і не виконав.
Також у зв’язку з присутністю на сесії працівників прокуратури попросив їх теж звернути увагу на це порушення закону", — повідомив Сергій Івах.

«Сьогодні, під час толоки на стадіоні »Торпедо«, громадські активісти, депутати звернулись до міського голови Андрія Садового з вимогою не блокувати реалізацію ухвали про викуп стадіону »Торпедо« і нарешті, відповідно до ухвали, направити лист до банку «Львів»», — акція Збережемо_стадіон_Торпедо.

«Звертаюсь до міського голови Львова Андрія Садового як автор ухвали про викуп для суспільних потреб стадіону »Торпедо". Адже ухвала досі не підписана або щонайменше не оприлюднена, що, у свою чергу, є порушенням регламенту.
Андрій Іванович, визначтесь, висловіть свою позицію щодо стадіону та розвитку спортивної інфраструктури в місті загалом.
Адже інші ухвали — земельні — давно підписані. Невже вас не хвилює думка 52-ох депутатів Львівської міської ради? На ваше рішення очікують мешканці і спортивна громадскість Львова! Скандальні забудови у Львові «Торпедо» львів’янам!" продовження звернень за збереження «Торпедо».

«Дякую колегам з бюджетної комісії ЛМР, які сьогодні підтримали питання »Торпедо«, а також депутатам, які проголосували за внесення цього питання до порядку денного сесії міської ради. З великим сподіванням чекаємо завтрашнього пленарного засідання, на якому кожен депутат має задекларувати свою позицію щодо збереження стадіону для громади Львова», — питання внесено на порядок денний.

«Минуло два місяці, відколи міський голова на сесії дав доручення розробити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію стадіону »Торпедо«. Кожного разу я цікавлюсь, чи уже передбачені кошти і у відповідь чую лише відмовки, що питання »опрацьовують«. Ну, і як зазвичай, серед депутатів знаходяться захисники бездіяльності. А тим часом громада чекає», — продовження звернень.

«І знову про стадіон «Торпедо». На пленарному засіданні ЛМР 20 грудня 2018 року я запропонував виділити кошти для викупу у банку Львів стадіону «Торпедо» (вул.Золота,32) для суспільних потреб. На це погодився і банк, про що повідомив у своєму листі. До слова, переговори про це ведуться уже майже рік. Проте, міський голова заблокував рішення, пообіцявши колись питання вирішити, при цьому дав вказівку чиновникам розробити проектно-кошторисну документацію. На минулій сесії я нагадав про цю обіцянку міського голови та запропонував виділити для розробки ПКД кошти. І в черговий раз почув про те, що колись (!) щось десь буде… Тобто маємо класичну ситуацію по знищенню спортивної інфраструктури. Бо коли є бажання, то шукають шляхи вирішення проблеми, а коли немає, то шукають виправдання для своєї бездіяльності. Зокрема, коли міській владі треба поповнювати статути комунальних підприємств сотнями, мільйонами гривень і які потім роками не звітують про витрачені кошти, то це робиться за 5 хв в сесійній залі. І ніхто не питає з якої стрічки перекинути ці кошти? А коли йдеться про збереження стадіону, то це, виявляється, потребує проведення нарад, засідань, бюрократичних процедур», — підсумовують історію депутатських звернень.