Як Купити Tether TRC20 (USDT) карткою Visa і MasterCard KZT через обмінник?
Як Купити Tether TRC20 (USDT) карткою Visa і MasterCard KZT через обмінник?
Стейблкоїн Tether USDT у мережі TRC-20 - унікальна криптовалюта, ціна якої формується не на підставі винятково комерційного попиту і пропозиції, а з урахуванням вартості фіатної валюти долара США. Тому її волатильність набагато нижча, ніж у інших криптовалют. Але це є її перевагою, адже завдяки Tether можна стабілізувати свій капітал, унеможливити раптову фінансову просадку. Технічно використовувати Тизер можна точно так само, як і інші криптовалюти. Тобто для його застосування потрібен криптовалютний гаманець і обмінник.
Як купити Тизер через обмінник?
Обираючи спеціальний сервіс для того, щоб працювати з криптовалютами, важливо враховувати, які саме умови пропонує конкретна компанія. Дізнатися, як купити Tether TRC20 (USDT) карткою Visa і MasterCard KZT, можна досить швидко, якщо використовувати спеціальний моніторинговий сайт bestchange.com/visa-mastercard-kzt-to-tether-trc20.html. Далі будуть потрібні такі дані:
● картка в казахстанських тенге (кредитна або дебетова), якщо планується обмін у фіат саме в цій валюті;
● реквізити рахунку на криптогаманці, який підтримує алгоритм Тизер.
Далі необхідно буде зареєструватися в обраному обміннику криптовалюти. Для цього знадобиться тільки адреса електронної пошти, можливо номер актуального мобільного телефону. Після реєстрації необхідно:
● вибрати валютну пару;
● вибрати суму транзакції;
● переконатися, що підходять умови комісії та кінцевого результату (їх можна перевірити через калькулятор);
● підтвердити заявку.
Після підтвердження транзакції унікальним кодом або іншим обраним способом автентифікації відбувається миттєве списання грошей з одного рахунку і настільки ж швидке зарахування на відповідний рахунок.
Зручний і швидкий вибір криптовалютного обмінника
Щоб визначитися з тим, який сервіс буде найзручнішим, необхідно під час вибору обмінника уточнити такі дані:
● кількість валютних пар, з якими можна працювати через онлайн-платформу;
● можливість обміну криптовалюти на фіатний кеш;
● розмір комісії;
● актуальні ліміти на суму за однією транзакцією і загальні грошові обороти;
● умови програми лояльності та партнерки, якщо є бажання в абсолютно пасивному режимі отримувати додатковий дохід;
● термін роботи компанії;
● наявність у обмінника криптовалюти офіційної реєстрації юридичної особи та ліцензії.
Усі ці перевірки можуть забирати чимало часу, особливо за відсутності відповідного досвіду. Тому має сенс орієнтуватися на готовий результат, який надають профільні експерти зі спеціального моніторингового сайту. Для цього достатньо відкрити платформу, налаштувати індивідуальні фільтри за найбільш значущими вимогами, проаналізувати результат, який сформує автоматична система.
Краще обирати обмінники криптовалюти через відомий моніторинговий сайт, адже в такому разі можна убезпечити себе від потенційних ризиків шахрайства. А це - дуже вагомий аргумент з огляду на те, що всі транзакції з криптовалютами не підлягають поверненню, дані про користувачів залишаються конфіденційними і не доступні іншим учасникам криптовалютної спільноти.