Існує три кардинально різні погляди війну в Україні від США, Європи та Китаю

Ставлення країн до України

Країни сформувались у дві групи. США і Німеччина вважають, що приймати Україну до НАТО поки що не треба. А от Велика Британія та Франція спільно підтримують вступ України у НАТО.

Про це пише політичний аналітик Олександр Кочетков. 

«Є розбіжності й у визначенні переможної цілі війни. Для широкого загалу у вжитку дві словесні конструкції. Штати і Німеччина повторюють, що не можна допустити поразки України. Свіжий тандем Великої Британії й Франції наполягає, що Україна має перемогти.», - пише Олександр.

Натомість Британія, зазначає, що Донбас і Крим — це забагато для агресора і правильніше залишити йому лише Крим, а потім повинна розпочатися процедура повернення півострова Україні — щось на зразок повернення Гонконгу до Китаю.

США надають допомогу обмежено, щоб вона поступово, контрольовано відкочувалася на фронті. 

«Проблема в тому, що Британія і Франція самостійно не потягнуть обсяг допомоги України, який необхідний для реалізації їх відносно прийнятного підходу. А от США і Німеччина здатні це зробити, але й досі не хочуть остаточно псувати відносини з Кремлем.»

Читайте також: Повістка буде вважатися врученою, навіть якщо громадянина не було вдома

Щодо Китаю, то країна радше підтримує завершення війни. «Головне, щоб це примирення було довготривалим і Китай мав змогу заробити на відновленні зруйнованого в Україні, незалежно від того, хто і як буде ці території контролювати після мирних переговорів».