Історія з гуманітаркою на складах Києва отримала продовження (ФОТО)

Нарешті дістанеться призначення

Заблоковані на складах у Києві 200 тонн гуманітарної допомоги все ж таки дістануться до свого призначення – їх передали військовослужбовцям ЗСУ та Нацгвардії. Про це повідомили 6 квітня у прес-службі Департаменту Стратегічних Розслідувань.

«Слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України здійснюють досудове розслідування щодо незаконного поводження із гуманітарною допомогою, яка зберігалася на складах у Солом’янському районі столиці. Завдяки оперативному реагуванню правоохоронців розблоковано доступ до 350 тонн вантажів із Польщі, Великої Британії, Азербайджану та інших країн», - йдеться у повідомленні.

В ході досудового розслідування, яке розпочато в лютому цього року за оперативного супроводження співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України, проведено огляди складів на території Києва.

Було виявлено гуманітарні вантажі, що надійшли від різних країн-донорів.

«У співпраці із Міністерством соціальної політики України розпочато процедуру розподілу та використання цієї гуманітарної допомоги за її цільовим призначенням. Зокрема через благодійну організацію, яка отримала доступ до вантажів, Державній спеціальній службі транспорту Міністерства оборони України передано бронежилети, медичні ноші, пожежні рукави, а також продукти», - додали у відомстві.

Також гуманітарну допомогу отримав Грузинський національний легіон, медики Нацгвардії та бійці окремого батальйону спеціального призначення.

Вони отримали ковдри, спальники, каремати, амуніцію, медичні засоби, продукти, засоби гігієни.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до блокування доступу до вантажів, в результаті чого відбулося псування окремих продуктів гуманітарної допомоги.

Читайте також: на складах у Києві гниє гуманітарка, призначена для військових та цивільних (ФОТО)

Зараз триває досудове розслідування за фактами незаконного поводження із гуманітарною допомогою та протидії законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 201-2, ч. 1 ст. 206 Кримінального кодексу України).