Юнак з Київської області став жертвою змії у місті на Львівщині

Молодого чоловіка у місті Сколе, у палець лівої кисті вкусила змія

23 червня, близько 20:05, надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення КНП «Сколівська центральна лікарня» поступив мешканець с. Горенка Київської області 2004 року народження, якого у місті Сколе, у четвертий палець лівої кисті вкусила змія.

Як повідомили у Львівській ОДА, стан потерпілого - середньої важкості.