Крим вночі атакували безпілотники, - АТЕШ

Під ударом опинилися стратегічні аеродроми, військові об'єкти в Бахчисарайському районі та Севастополі

Тимчасово окупований півострів зазнав масштабної атаки безпілотників, яка тривала хвилями протягом усієї ночі. Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ».

За даними активістів, перші вибухи пролунали близько 21:00, а активна фаза з безперервними ударами завершилася лише під ранок.

Основними цілями стали ключові військові аеродроми ворога. Вибухи та подальшу детонацію зафіксували в районах аеродромів «Кача», «Бельбек» та поблизу населеного пункту Саки. Агенти опору повідомляють, що перед «прильотами» окупанти намагалися відбити атаку ракетами ППО, проте після цього спостерігалися потужні вибухи на землі.

Окрім авіабаз, гучно було й в інших стратегічних локаціях:

Партизани зазначають, що атака йшла хвилями з різних напрямків, змушуючи окупантів виснажувати запаси зенітних ракет та переходити на гарматне озброєння. Уся оперативна інформація про результати ураження та місця дислокації ворожої техніки вже передана Силам оборони України для подальшого аналізу та планування операцій.