На Львівщині прикордонники виявили мікроавтобус із «фальшивою стелею» з цигарками

Мешканець області намагався вивезти до Польщі понад тисячу пачок безакцизного тютюну у спеціально обладнаній схованці

У пункті пропуску «Шегині» прикордонники Львівського загону викрили чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон. 33-річний житель Львівщини обладнав свій мікроавтобус Ford фальшивою стелею, щоб приховати контрабанду. Про це повідомили у 7 Прикордонному Карпатському загоні.

Спроба перевезти товар була викрита під час ретельного огляду транспортного засобу. Прикордонники помітили ознаки втручання у конструкцію даху автомобіля. Після часткового демонтажу обшивку виявили приховану порожнину — так званий «подвійний дах», у якому було щільно вкладено 1038 пачок сигарет без марок акцизного податку.

За словами правоохоронців, ретельність підготовки схованки свідчить про те, що водій планував контрабандну поїздку заздалегідь. Через незаконне обладнання автомобіля для перевезення контрабанди чоловік втратив не лише товар, а й сам транспортний засіб. За попередніми оцінками, вартість вилученого мікроавтобуса та тютюнових виробів перевищує 200 тисяч гривень.

Про інцидент прикордонники поінформували співробітників Територіального управління БЕБ у Львівській області. Наразі вирішується питання про притягнення водія до відповідальності, а весь виявлений товар разом із автомобілем Ford вилучено на склад митниці.