Львівський фельдшер отримав відзнаку найкращого медика України (фото)
У неділю, 9 серпня, в столиці України відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження Орденом та медаллю Святого Пантелеймона найкращих медичних працівників України.
Про це повідомило Українське лікарське товариство у Львові.
«З більше, як сотні кандидатів з цілої України було визначено 21 номінанта на Орден, серед яких і обирали п’ятьох переможців у номінаціях — «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в Міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та «Взірець служіння суспільству». Також було визначено дев’ятьох номінантів на медаль у номінаціях: «За турботу і ласку до хворого», «За лікарське мистецтво» та «За наукові розробки у медицині». Додамо, що обов’язковою умовою для номінантів на медаль є вік до 35 років. Разом з Орденом переможці отримали і грошовий сертифікат», — йдеться у повідомленні.
Орденом Святого Пантелеймона, який є найвищою громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя, нагородили п’ятьох медичних працівників. Ще троє отримали медалі.
У номінації «Найкращий медичний працівник» Ордреном Святого Пантелеймона нагороджений Андрій Юрійович Голод — фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги підстанції №1 КНП ЛОР Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.
Додамо, що з претендентів, яких рекомендувала Регіональна рада Львівської області, п’ятеро увійшли в четвірки фіналістів найкращих у своїх номінаціях в Україні за результатами голосування Національної експертної комісії Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії. А ще двоє — у номінації на медаль.
Андрій Голод у 1996 році закінчив Самбірське медичне училище Львівської області за спеціальністю «лікувальна справа», здобувши кваліфікацію «фельдшер».
З квітня 1996 року і до сьогодні він фельдшер з медицини невідкладних станів. У 2015 році Андрій Голод проходив службу в зоні бойових дій на сході України на посаді фельдшера медичного пункту.
Під час мобілізації пройшов курс «Tactical Combat Casualty Care» за стандартами надання медичної допомоги країн НАТО в умовах війни. Проводив інструктажі й заняття з домедичної допомоги на полі бою з військовослужбовцями.
Також відзнаки отримали:
- Номінації «Найкращий лікар» — Гнатів Ірина Леонідівна — лікарка загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області».
- Номінації «Новатор охорони здоров’я» — Рачкевич Станіслав Любомирович — завідувач 3-то хірургічного відділення — Центру шлунково-кишкових кровотеч КНП «ЛШМД м. Львова”\Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.
- Номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я» — Іванів Юрій Андрійович — професор, завідуючий кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
- Номінації «Взірець служіння суспільству» — Федоренко Сергій Мирославович — генеральний директор КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня».
- У номінації молоді (до 35 р.) медаль «За лікарське мистецтво», Львівщину представляв Роман Дмитришин — лікар відділення невідкладної медичної допомоги Військово-медичний клінічний центр Західного регіону — м. Львів.
- У номінації серед молоді (до 35 р.) медаль «За турботу і ласку до хворого», Львівщину представляє Христина Мамчур — медична сестра хірургічного відділення Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.