Мама "Джуса" розповіла про загиблого пілота F-16 Устименка

Літак Максима Устименка зазнав ушкоджень і почав втрачати висоту

Пілот українського F-16 Максим Устименко, який загинув, відбиваючи нічну атаку окупантів, навчався з іншим українським льотчиком - Андрієм (Джус) Пільщиковим, загиблим 2 роки тому. Про це розповіла мама Джуса Лілія Авер’янова.

Устименка вона описала як "хлопця зі сталі", який "завжди прагнув бути найкращим". Він був одногрупником її сина з першого курсу.

"Це був суперінтелект групи, чудовий айтішник. У нього були великі, міцні крила. Велика відповідальність. Велика відданість справі. Він мав би стати Маршалом Авіації", - написала Авер’янова.

Крім того, дружина іншого українського льотчика - Олексія Меся (Мунфіша) - розповіла, що в Устименка залишився 4-річний син.

29 червня він знищив сім ворожих цілей, остання пошкодила літак захисника: катапультуватися він не встиг.

"Під час відпрацювання останньої – його літак зазнав ушкоджень і почав втрачати висоту. Максим Устименко зробив усе можливе, відвів машину від населеного пункту, але катапультуватись не встиг... Загинув, як Герой", - йдеться у повідомленні Повітряних сил ЗСУ.