Масштабна аварія на колекторі в Бердянську: півміста третій день без води, школи і дитсадки закриті (відео)
У Бердянську, Запорізької області, сталася масштабна аварія на магістральному каналізаційному колекторі, на Маріупольському шосе.
За даними місцевої міськради, обвал на колекторі стався 27 січня. Щоб усунути пошкодження, була припинена подача води в нижній і частково у верхній частині міста, пише видання «Новий час».
Складність робіт обумовлена розташуванням колектора на глибині 5 метрів.
Станом на ранок вівторка, 29 січня, півміста залишається без води. Влада прийняла рішення зупинити заняття в школах і дитсадках.
Навчальні заклади, розташовані на АЗМОЛ, АКЗ-РТС і в районі вул. Північній (школа № 11) працюють, там проблем з водопостачанням немає.
В аварійні райони підвозять технічну воду.
За даними місцевих ЗМІ, колектор транспортує до 80 % стоків всього міста. Він зроблений із залізобетонних труб і введений в експлуатацію в 2002 році.