На Дніпропетровщині у пожежі загинули троє малюків: мати зачинила їх самих у будинку

Діти віком від одного до чотирьох років не змогли вибратися з пастки, оскільки вогонь спалахнув біля виходу

Жахлива трагедія сталася у Криворізькому районі у неділю, 15 лютого. Під час пожежі у приватному будинку загинули троє дітей віком 1, 3 та 4 роки. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За версією слідства, близько 15:00 20-річна мати зачинила малюків у будинку та пішла, залишивши їх без нагляду дорослих. Оскільки займання виникло в кімнаті поруч із дверима, діти опинилися відрізаними від єдиного шляху до порятунку. Рятувальники, які прибули на виклик, виявили тіла малюків уже без ознак життя — причиною смерті стало отруєння продуктами горіння.

Попередньо фахівці встановили, що причиною пожежі стало порушення правил безпеки під час експлуатації пічного опалення. Як стало відомо, правоохоронці вже раніше притягували матір до відповідальності за неналежний догляд за дітьми та незадовільні умови проживання.

Криворізька східна окружна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактами порушення пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, та злісного невиконання батьківських обов’язків. Справа перебуває на контролі керівництва обласної прокуратури.