Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

На Львівщині сталася величезна пожежа на виробництві (ФОТО)

Подробиці від рятувальників

На Львівщині сталася величезна пожежа на виробництві (ФОТО) На Львівщині сталася величезна пожежа на виробництві (ФОТО)

У Стрию вогнеборці ліквідували пожежу у виробничому приміщенні. Про це повідомили 14 квітня у прес-службі ДСНС у Львівській області.

Так, 13 квітня о 18:28 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в місті Стрий на вулиці Промислова, 7 Стрийського району в виробничому приміщенні розміром 150×70 м.

«Вогнем знищено 7 металопластикових вікон, виробниче обладнання на площі 400 кв.м , офісне обладнання на площі 10 кв.м, 14 куб.м поліефірної смоли, пошкоджено металеві ворота на площі 18 кв.м, металопластикові двері на площі 2 кв.м, офісне майно на площі 10 кв.м», - йдеться у повідомленні.

Рятувальники врятували будівлю.

«О 20:22 пожежу локалізовано та о 20:36 ліквідовано в складі 5-х ланок газодимозахисної служби. До ліквідації займання залучалось 60 чоловік особового складу та 15 одиниць спецтехніки. Внаслідок займання ніхто не постраждав», - додали в ДСНС.

Причини та обставини події з'ясовують правоохоронні органи.

Читайте також: на території заводу у Львівській області зайнялася величезна пожежа

Фото: ДСНС

За даними  відкритих джерел, за цією адресою знаходиться ТзОВ «Українська фабрика сталевих продуктів»