У Львові перекрили частину вулиці Нечуя-Левицького через провалля на дорозі

Рух для приватного транспорту буде обмежений сьогодні до 16:00. Трамваї курсують без змін

У Львові на вулиці Нечуя-Левицького, 2, сьогодні ліквідовуватимуть провалля, яке утворилося на проїзній частині. Через ремонтні роботи ділянку від вул. Коперника в напрямку до вул. Котляревського закрили для проїзду автомобілів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За інформацією Галицької районної адміністрації, роботи проводить ЛКП «ШРП Галицького району». Фахівці мають усунути пошкодження покриття між коліями.

«Для проїзду приватного транспорту перекриємо ділянку від вул. Коперника до вул. Котляревського. Об’їхати місце робіт можна по вул. Сахарова та вул. Богуна», — зазначили у райадміністрації.

Попри обмеження для автівок, громадський транспорт курсуватиме у звичному режимі. Трамвайні маршрути №4 та №9 продовжують рух через вул. Нечуя-Левицького без змін у графіку.

Водіїв закликають бути уважними та заздалегідь планувати свій маршрут з урахуванням тимчасових обмежень.