На Львівщині під колесами вантажівки загинув пішохід
Всі обставини та деталі смертельної ДТП наразі встановлюють правоохоронці.
У місті Городок Львівського району внаслідок наїзду вантажного автомобіля загинув 58-річний чоловік. Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 27 червня, близько 16:50 на вулиці Авіаційній.
За попередніми даними правоохоронців, 27-річний житель Львівського району, керуючи вантажівкою MAN, здійснив наїзд на пішохода — місцевого мешканця. Отримані травми виявилися несумісними з життям, чоловік загинув безпосередньо на місці аварії.
За цим фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Винуватцю загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортом до трьох років.
Всі обставини та деталі смертельної ДТП наразі встановлюють правоохоронці.