На Львівщині прикордонники виявили смартфони й ноутбуки на 1,2 млн грн
У пунктах пропуску “Рава-Руська” та “Угринів” знайшли ноутбуки Apple і 90 смартфонів
На Львівщині прикордонники 7-го Карпатського загону спільно з оперативниками та митниками припинили дві спроби незаконного ввезення незадекларованої техніки через кордон. Загальна вартість вилученого товару, який намагалися потайки завезти з Польщі, перевищує 1,2 мільйона гривень. Про це повідомили у Державній митній службі.
Перший інцидент зафіксували у пункті пропуску «Рава-Руська». Під час детального огляду мікроавтобуса Mercedes, яким керував 50-річний житель Івано-Франківщини, інспектори виявили серед особистих речей у багажнику п’ять незадекларованих ноутбуків Apple. Водій зізнався, що віз дороговартісну техніку додому. За попередніми оцінками, вартість виявлених лептопів становить понад 460 тисяч гривень.
Другий, масштабніший випадок трапився у пункті пропуску «Угринів». Там під час перевірки вантажівки Mercedes, яка транспортувала три легкові автомобілі як гуманітарну допомогу, прикордонники натрапили на спеціально облаштований сховок.
У таємній ніші правоохоронці знайшли 90 смартфонів різних брендів. За кермом вантажівки перебував 24-річний житель Волинської області. Молодик пояснив, що придбав телефони у Польщі та планував перепродати їх на Волині. Орієнтовна вартість цієї контрабандної партії гаджетів перевищує 800 тисяч гривень.
За обома фактами порушення правил митного контролю працівники митниці склали відповідні протоколи. Усю незадекларовану техніку вилучили та скерували на склад митниці до винесення рішення суду.