На Львівщині сталася ДТП з постраждалими (ФОТО)

Відбулося зіткнення автомобіля Chevrolet Aveo та мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter

Вчора, 8 липня, близько 15.00, на автодорозі «Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич» поблизу села Дубрівка Самбірського району, відбулося зіткнення автомобіля Chevrolet Aveo, яким керував 56-річний житель Стебника, та мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter під керуванням 63-річного мешканця одного з сіл Самбірського району.

Як повідомили у поліції, внаслідок ДТП пасажири легковика – 81-річний чоловік та 77-річна жінка, обоє зі Стебника, – отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.

Читайте також: У Львові пʼяний водій скоїв дві ДТП і втік

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.