На Львівщині сталася смертельна ДТП

За попередніми даними, водій вантажного автомобіля здійснив наїзд на пішохода — жінку віком близько 80 років.

Сьогодні, 12 травня, сталася дорожньо-транспортна пригода з летальними наслідками у селі Пасіки-Зубрицькі Львівського району. Про це повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

За попередніми даними, водій вантажного автомобіля здійснив наїзд на пішохода — жінку віком близько 80 років.

Від отриманих травм потерпіла загинула на місці події.

Наразі на місці працюють слідчо-оперативна група та інші служби поліції Львівщини.

Встановлюються всі обставини та деталі інциденту.

Як повідомили, у поліції Львівщини, водій вантажівки Renault Premium, 53-річний житель Львівського району, здійснив наїзд на пішохода, 80-річну мешканку Львівського району. Від отриманих внаслідок ДТП травм жінка загинула на місці події.

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.