Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

На Львівщині судитимуть лікарку через смерть малолітньої дитини

На Львівщині судитимуть лікарку через смерть малолітньої дитини На Львівщині судитимуть лікарку через смерть малолітньої дитини

Прокуратура Львівської області передала до суду справу педіатра Яворівської лікарні, яка обвинувачується в неналежному виконанні професійних обов’язків, що спричинило смерть 4-річного хлопчика.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби прокуратури Львівської області.

Як зазначається, трагедія сталася ще у вересні 2018 року.

«До дитячого відділення Яворівської лікарні госпіталізовано 4-річного хлопчика із попереднім діагнозом «гострий гастрит. Лікарка двічі оглянула хворого, провела аналізи, призначила лікування. Однак, незадовго відпустила пацієнта додому, де він і помер, уночі 23.09.2018 р., від генералізованої вірусної інфекції», — повідомили в прокуратурі.

Такі дії медика кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки).

За вчинене жінці загрожує до 5 років обмеження волі або до 3 років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.