На Львівщині зіткнулися два автомобілі
![На Львівщині зіткнулися два автомобілі](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/94/65/9465d7742d2e4b2e9d486b0dae9e2bf9mgl8wlbstqxn6vt_image.webp)
![На Львівщині зіткнулися два автомобілі](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/94/65/9465d7742d2e4b2e9d486b0dae9e2bf9mgl8wlbstqxn6vt_image.avif)
ДТП сталась 27 березня, близько 7.30 год., у селищі Соколівка. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобіль «Dacia», за кермом якого знаходився 36-річний мешканець міста Жидачів, та автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter», під керуванням 36-річного мешканця Івано-Франківської області.
Внаслідок ДТП, травми отримали водій «Dacia», а також пасажири «Mercedes-Benz», мешканці Івано-Франківської області, 36 та 56 років.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — обмеження волі на термін до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого. Досудове розслідування триває.