У суботу на Личаківському цвинтарі вшанують пам’ять полеглих Героїв
У суботу молитви за захисників і захисниць України пройдуть на чотирьох полях почесних поховань Львова
У суботу, 28 лютого, у Львові на території Личаківського цвинтаря відбудуться спільні молитви за всіх захисників та захисниць, які віддали життя у боротьбі за незалежність України.
Як зазначили у пресслужбі Львівської міської ради, мешканців та гостей міста запрошують долучитися до вшанування пам’яті воїнів на чотирьох локаціях почесних поховань. Заходи розпочнуться о 10:30 ранку на полі № 76, після чого о 10:50 спільна молитва продовжиться на полі № 67.
Особливу увагу приділять місцям поховань новітніх захисників України. О 11:00 молитва розпочнеться на полі почесних поховань № 86А, а о 13:00 пам’ятний захід відбудеться на полі № 87, що розташоване на вулиці Пасічній. Такі спільні поминальні заходи у Львові проводять регулярно, аби висловити вдячність і шану військовослужбовцям, які загинули, захищаючи державний суверенітет від російської агресії.