У Шегинях вилучили рекордну партію незадекларованих iPhone та навушників

Мешканка Хмельниччини обладнала в автомобілі Mercedes-Benz таємний сховок із подвійною стінкою, де ховала майже 500 одиниць техніки Apple, Samsung та Google.

У пункті пропуску «Шегині - Медика» львівські митники викрили масштабну схему незаконного ввезення дорогої техніки в Україну. 46-річна жителька Хмельницької області намагалася таємно перемістити через кордон майже 500 сучасних смартфонів та бездротових навушників. Про це повідомили у пресслужбі Львівської митниці.

Для проходження митного контролю жінка прибула на автомобілі «Mercedes-Benz» та впевнено обрала смугу «зелений коридор», тим самим гарантуючи, що не перевозить товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню чи оподаткуванню. Проте під час детального огляду транспортного засобу інспектори виявили спеціально виготовлений конструктивний сховок - штучну «подвійну стінку», облаштовану між багажним відділенням та пасажирським салоном.

Зі спеціально обладнаного сховку митники дістали 487 незадекларованих гаджетів, а саме:

«Орієнтовна вартість вилученої контрабандної техніки становить близько 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил», – зазначили у відомстві.

Усю виявлену партію електроніки та автомобіль, який використовувався для її прихованого перевезення, правоохоронці вилучили. Матеріали справи вже передали до Територіального управління Територіального управління БЕБ у Львівській області для подальшого розслідування та притягнення жінки до кримінальної відповідальності.