Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

На Одещині судитимуть патрульного, який зламав ніс неповнолітньому хлопцю (фото)

На Одещині судитимуть патрульного, який зламав ніс неповнолітньому хлопцю (фото) На Одещині судитимуть патрульного, який зламав ніс неповнолітньому хлопцю (фото)

Перед судом постане інспектор патрульної поліції в Одеській області, який зламав ніс неповнолітньому. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі ДБР.

Теруправління ДБР у Миколаєві, за сприяння ДВБ Нацполіції, встановило, що патрульний Одеси безпідставно застосував силу до 17-річного місцевого мешканця.

Поліцейський без вагомої причини зупинив підлітка та, під час так званого «виховання», надів неповнолітньому кайданки і наніс декілька ударів кулаком в обличчя. Від ударів постраждалий отримав закритий перелом кісток носу,йдеться у дописі.



Інспектор поліції обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством та застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 КК України).

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Одеська обласна прокуратура, оперативний супровідДВБ Нацполіції України.