Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

на росії значне занепокоєння через контрнаступ ЗСУ

Дані від ISW

на росії значне занепокоєння через контрнаступ ЗСУ на росії значне занепокоєння через контрнаступ ЗСУ

Інформаційний простір Росії «зі значним занепокоєнням» реагує на повідомлення про сповільнення російських операцій і можливий контрнаступ Сил оборони. Про це повідомляє ISW.

У російському інформаційному просторі все частіше лунають повідомлення про підготовку можливого українського контрнаступу.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 24 березня, що Росії відомо про підготовку українського контрнаступу, і що генштаб країни-агресора готує рішення та заходи реагування на це.

Аналітики зробили висновок, що так званий «великий» російський весняний наступ, схоже, «наближається до кульмінації, і російський інформаційний простір реагує на уповільнення російських операцій і можливість України перехопити ініціативу зі значним занепокоєнням».

«Російському військовому командуванню необхідно буде перекинути значну кількість сил на фронт, щоб або запобігти кульмінації, або розпочати нові наступальні операції, і малоймовірно, що такі сили існують у достатньому обсязі для того, щоб зробити і те, і інше» – зазначає ISW.

Читайте також: Авдіївка може стати другим Бахмутом - Барабаш.

Відомі особи в російському інформаційному просторі все частіше створюють інформаційні приводи про підготовку до можливого українського контрнаступу.