На Львівщині затримали 34-річного наркоторговця, який продавав канабіс з рук в руки
Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна
У Самбірському районі поліцейські затримали 34-річного місцевого мешканця, якого підозрюють у систематичному збуті наркотиків. Про це повідомили у поліції.
За даними правоохоронців, чоловік незаконно купував, зберігав та продавав канабіс наркозалежним жителям району, передаючи товар особисто з рук в руки. Оперативники та слідчі задокументували кілька фактів продажу наркотичної речовини, після чого затримали фігуранта в порядку ст. 208 КПК України.
Під час санкціонованого обшуку в помешканні затриманого виявили канабіс, а також інші речові докази його злочинної діяльності.
Зловмиснику вже повідомили про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів). За скоєне йому загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна. Наразі триває досудове розслідування.