У Львівській області сталася пожежа

У селі Надиби вщент згоріли гараж та автомобіль, проте рятувальникам вдалося зупинити поширення вогню на оселю.

У четвер, 25 червня, у селі Надиби Самбірського району спалахнула масштабна пожежа, яка ледь не знищила двоповерховий житловий будинок. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Повідомлення про надзвичайну ситуацію надійшло до Служби порятунку о 15:15. На місце події негайно прибули рятувальники з міст Самбір та Старий Самбір, а також бійці місцевих пожежних команд із сіл Воютичі та Воля Баранецька.

На момент прибуття перших вогнеборців полум'я вже повністю охопило цегляний гараж та автомобіль «Opel Meriva», який знаходився всередині. Ситуація була критичною, адже гараж був прибудований впритул до двоповерхового житлового будинку, і через сильне задимлення та високу температуру існувала пряма загроза перекидання вогню на кімнати.

«Рятувальникам вдалося локалізувати пожежу о 16:12, а вже о 16:25 - її повністю ліквідувати. Завдяки професійним та злагодженим діям вогнеборців житловий будинок було врятовано від знищення», – йдеться в повідомленні.

Внаслідок інциденту ніхто з людей не постраждав. Наразі фахівці встановлюють остаточні причини виникнення займання та підраховують завдані збитки.