Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

На Турківщині знайшли двох причетних до крадіжки деревини та незаконної порубки лісу

На Турківщині знайшли двох причетних до крадіжки деревини та незаконної порубки лісу На Турківщині знайшли двох причетних до крадіжки деревини та незаконної порубки лісу

До Турківського відділення поліції, 5 серпня, надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл району, зі складу лісопродукції викрадено 5,2 куб. м деревини, повідомляють у відділі комунікації поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановили правоохоронці, до правопорушення причетний 26-річний місцевий мешканець.

Чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Статтею передбачене максимальне покарання — до трьох років позбавлення волі.

Також поліцейські повідомили про підозру 65-річному мешканцю Турківського району за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). Чоловіку загрожує покарання — до позбавлення волі на термін до трьох років.

За цими фактами досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.