На Великдень в Україні поліцейські працюватимуть у посиленому режимі
За необхідності можуть проводитися превентивні заходи, зокрема, вибіркові поверхневі перевірки
На Великдень працівники поліції в Україні працюватимуть у посиленому режимі. Про це Укрінформу повідомила речниця Нацполіції України Юлія Гірдвіліс.
«Національна поліція, як і щороку, у період Великодніх свят працює у посиленому режимі. Наше ключове завдання - забезпечити правопорядок та безпеку громадян у місцях масового скупчення людей, передусім поблизу храмів, на вулицях та автошляхах. Екіпажі поліції максимально наближені до місць проведення богослужінь», - сказала Гірдвіліс.
За необхідності можуть проводитися превентивні заходи, зокрема, вибіркові поверхневі перевірки з метою недопущення провокацій та гарантування безпеки людей.
Вона додала, що в умовах воєнного стану загроза залишається реальною, незалежно від свят чи дат та закликала людей не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, дотримуватися встановлених обмежень та сприяти поліцейським у виконанні їхніх обов’язків.