На західному кордоні утворилися довжелезні черги з українців, які на свята повертаються додому (ФОТО)
На західній ділянці кордону на в’їзд в Україну утворилися великі автомобільні затори, повідомляє Державна прикордонна служба.
Це пов’язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити напередодні Різдва за Григоріанським календарем до своїх рідних та близьких.
У пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов’язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити напередодні Різдва за Григоріанським календарем до своїх рідних та близьких, і ті, хто поїхав за кордон на заробітки або навчання, повертаються на свята додому.
[gallery ids=«96597,96596,96595»]
Інформуємо, що зараз на західній ділянці кордону НА В’ЇЗД В УКРАЇНУ ІЗ СУСІДНІХ КРАЇН, зокрема,
на кордоні з Польщею:
— пункт пропуску «Ягодин» — 700 легкових та 400 вантажівок;
— «Краківець» — 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів;
— «Устилуг» — 150 легкових автомобілів;
— «Угринів» — 200 легковиків;
— «Рава-Руська» — 150 легкових та 160 вантажних автомобілів;
— «Грушів» — 200 легкових;
— «Шегині» — 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів;
— «Смільниця» — 220 легкових авто.
На кордоні з Угорщиною:
— «Тиса» — 150 легкових;
— «Вилок» — 50 легкових.
На кордоні зі Словаччиною — «Ужгород» — 100 легкових.
На кордоні з Румунією —«Порубне» — 95 вантажівок.