На Житомирщині п'яний водій «Жигулі» врізався в дерево

Внаслідок отриманих у ДТП травм пасажир, 31-річний односелець керманича, загинув на місці

ДТП сталась 23 лютого на автодорозі Коростень - Народичі, поблизу села Межирічки.

Про це повідомила поліція Житомирщини.

33-річний житель с. Залісся Народицької громади, керуючи автомобілем «ВАЗ 2108», виїхав на засніжене узбіччя, після чого легковик занесло, він потрапив у кювет та зіткнувся з деревом.

Внаслідок отриманих у ДТП травм пасажир, 31-річний чоловік, загинув на місці. Сам водій та ще одна пасажирка, 30-річна місцева жителька, отримали медичну допомогу на місці події та від госпіталізації відмовились.

Під час спілкування з водієм правоохоронці виявили у нього ознаки сп’яніння. За результатами освідування в крові чоловіка зафіксовано 0,7 проміле алкоголю.

Слідчі затримали керманича. Йому повідомили про підозру в порушенні Правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України). Розслідування триває.

Читайте також: Зеленський відповів, яким він бачить наше майбутнє після війни

Чоловіку загрожує позбавленням волі на строк до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.