Сьогодні, на лінію виїжджають лише 30 машин, які обслуговують 450 викликів на добу, і це замало. Коли станція була підпорядкована місту, в нас на лінію виходило 43-45 машин. Проблему відчувають усі, і ми маємо нарікання, бо мешканці не дуже диференціюють, кому підпорядковується станція. Ми зверталися з листами і до обласної ради, і до Міністерства охорони здоров’я з тим, щоб сприяти вирішенню проблеми в місті Львові, але, на жаль, відповідь одна – грошей немає. В міста є багато проблем, і якщо держава визначила, що це підпорядкування області, то потрібно передбачати в обласному бюджеті кошти і дбати про цю службу, бо вона потрібна завжди.
Під час останньої зустрічі з пані Супрун у Львові, ми ставили перед нею це питання. Бо проблема, насправді, є не тільки у місті Львові, а у Львівській області, в районах і загалом по Україні. Тому якщо Міністерство і держава не будуть цільово тримати службу екстреної допомоги на контролі, то її просто не буде», - розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.
Нагадаємо, коли Львівська станція швидкої медичної допомоги підпорядковувалась місту, систематично оновлювався її рухомий склад, і її забезпечували медикаментами та виробами медичного призначення. З 2013 року ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» передана до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Львівської області в радіусі 30-тикілометрової зони.