Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

П'яний водій на Львівщині виїхав на тротуар та збив жінку

Потерпілу госпіталізували

П'яний водій на Львівщині виїхав на тротуар та збив жінку П'яний водій на Львівщині виїхав на тротуар та збив жінку

У неділю, 26 травня, у місті Золочів Львівської області трапилася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмована людина - нетверезий водій здійснив наїзд на пішохода. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Львівській області.

Автопригода сталася близько 12.00, на вулиці Львівській.

За даними правоохоронців, водій автомобіля «Renault Logan», 56-річний житель Золочева, не впорався з керуванням, виїхав на тротуар та здійснив наїзд на пішохода, 49-річну місцеву мешканку.

«Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу», - зазначили у поліції.

Встановлено, що водій автомобіля керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

Читайте також: у Ковелі водійка виїхала на бордюр і збила двох пішоходів (ФОТО)

Правоохоронці встановлюють усі обставини події.