Поблизу Сарн, на Рівненщині, перекинулася маршрутка (фото)

Сьогодні, 30 січня, близько 15 год., на автодорозі «Київ–Ковель–Ягодин», на виїзді із міста Сарни, у Рівненській області, сталася дорожньо-транспортна пригода, з участю рейсового автобуса, в якій постраждало троє людей. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Рівненщини.



Поліцейські попередньо з’ясували, що водій маршрутного автобуса «Mercedes-Benz», сполученням «Сарни–Рокитне», не врахував дорожню обстановку та стан покриття, не вибрав безпечної швидкості руху, допустив занос транспортного засобу з подальшим перекиданням у кювет. У салоні маршрутки перебувало 10 осіб, трьох з них доправили до лікарні, ще трьом надали медичну допомогу на місці.





Водій за зовнішніми ознаками був тверезий, однак у нього візьмуть зразки крові на предмет сп’яніння.

Вирішується питання про внесення відомостей за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

[gallery link=«file» ids=«103386,103387,103388»]