Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

Польща підготувала для передачі Україні ще вісім САУ «Krab»

У Польщі завершується чергове навчання для солдатів української армії

Польща підготувала для передачі Україні ще вісім САУ «Krab» Польща підготувала для передачі Україні ще вісім САУ «Krab»

Вісім САУ «Krab» із підписаного в червні контракту з Україною готові до передачі одержувачу, обладнання чекає на завершення останніх формальностей і буде транспортовано в Україну.

Про це інформує «Polskie Radio24».

Наразі у Польщі завершується чергове навчання для солдатів української армії, які керуватимуть гаубицями.

Наголошується, що вісім САУ «Krab» для української армії не будуть передані в рамках підтримки, яку польський уряд надає Україні. Це імплементація міжурядової угоди, яку Польща та Україна уклали в Києві на початку червня.

Контракт вартістю понад три мільярди злотих передбачає виробництво компанією «Huta Stalowa Wola» для української артилерії близько 60 «Krab» та додаткових машин.

Перші 18 гаубиць «Krab» були доставлені з Польщі в Україну в рамках військової підтримки в травні.

Це обладнання було передано з запасів польської армії.