Помер ексначальник Самбірського ТЦК, який фігурував у справі НАЗК щодо незаконних активів

Раніше Нацагентство з питань запобігання корупції виявило у нього необґрунтовані активи на 4,4 млн грн

На 59-му році життя помер колишній начальник Самбірського територіального центру комплектування Сергій Бабич. Причиною смерті став інсульт. Про це 23 червня повідомило видання Leopolis.news. Також інформацію про це підтвердив міський голова Самбора Юрій Гамар у коментарі для LVIV.MEDIA.

Нагадаємо, у вересні 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) провело перевірку та встановило наявність у Бабича та його дружини необґрунтованих активів на суму 4,4 млн грн. За даними агентства, ці кошти були використані для придбання майна протягом 2020–2022 років. Офіційні доходи родини Бабичів не давали можливості здійснити такі витрати легально.

Через це НАЗК визнало майно необґрунтованим та передало матеріали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для звернення до суду з метою стягнення активів у дохід держави. На момент перевірки Сергія Бабича вже було звільнено з посади, проте його декларація залишалася чинною.